O NAS

Firma Proxima powstała w 1995 r. i od początku naszej działalności zajmujemy się projektowaniem oraz produkcją urządzeń elektronicznych. Pierwszymi produktami były zabezpieczenia do pojazdów. Jako pierwsi w Polsce wyprodukowaliśmy autoalarm ze zmiennym kodem, immobiliser antyporwaniowy KIDNAPER uaktywniany otwarciem drzwi i czasem jazdy, autoalarm z blokadą przeciwporwaniową, blokadę rozproszoną wykorzystującą oryginalną instalację samochodu, dwustrefowy czujnik mikrofalowy, mikroprocesorowy sterownik szyb przywracający pozycję szyb, autoalarm i immobiliser 24V, cyfrowe sterowanie syreną alarmową i inne rozwiązania w dziedzinie zabezpieczeń pojazdów. Następnymi produktami były sterowniki radiowe. W latach dziewięćdziesiątych w wielu miastach komunikacja miejska wykorzystywała nasze sterowniki radiowe do zmiany sygnalizacji świetlnej oraz do sterowania zwrotnicami torów tramwajowych. Produkujemy też moduły GSM wykorzystywane przez Agencje Ochrony oraz indywidualnych klientów do powiadamiania o alarmach oraz zdalnego sterowania innymi urządzeniami poprzez sieć GSM. Najnowszymi produktami są sterowniki, karty radiowe oraz piloty wykorzystywane w automatyce bramowej. Pierwsi też wyprodukowaliśmy pilota HB do zabudowy w samochodzie oraz pilota HB ARK. Dzięki prężnemu zespołowi pracowników działu konstrukcji i badawczo rozwojowego na pewno będziemy zaskakiwać co chwilę nowymi produktami.

JAK DZIAŁAMY

Posiadamy dział badawczo rozwojowy, który projektuje nasze produkty od A do Z. Kreatywność i tworzenie zaskakujących urządzeń i funkcji to nasza specjalność.

Wymyślamy

Produkujemy

Wytwarzamy produkty wysokiej jakości, które posiadają wymagane certyfikaty i homologacje. Dzięki lokalnej produkcji gwarantujemy dostęp do części zamiennych i serwisu nawet urządzeń wycofanych z obiegu.

feature 2

Produkujemy

Wytwarzamy produkty wysokiej jakości, które posiadają wymagane certyfikaty i homologacje. Dzięki lokalnej produkcji gwarantujemy dostęp do części zamiennych i serwisu nawet urządzeń wycofanych z obiegu.

Nasze produkty dostarczane są codziennie do klientów w Polsce i Europie za pośrednictwem firmy kurierskiej. Paczki Proxima docierają do celu w 24h.

Sprzedajemy

NASZE KONCEPCJE

DIAMENT 1

DIAMENT 2

DIAMENT 3

 

R2concept 1

R2concept 2

R2concept 3

 

Proszę kliknąć na ikonę w celu skontaktowania się z odpowiednim doradcą.

  • Znajdź nas na