Piloty do bram

Poszukujesz pilot do bramy? Trafiłeś/aś idealnie!

Piloty marki Proxima dają możliwość sterownia różnymi odbiornikami radiowymi, sterownikami bram, rolet oraz innymi urządzeniami. Nadajniki marki Proxima współpracują z urządzeniami producentów takich jakich: WIŚNIOWSKI, HÖRMANN, NICE, FAAC, SOMFY, BENNICA, DTM i wielu innych. Nadajniki breloczkowe dostępne są w jedno, dwu, trzy, cztero lub sześcioprzyciskowych obudowach.

Każdy z pilotów breloczkowych dostępny jest w jednej z kilkudziesięciu drogach radiowych z częstotliwością pracy 433 MHz lub 868 MHz (tabela dostępnych systemów). W większości pilotów istnieje możliwość personalizacji poprzez wykonanie graweru dowolnego projektu na obudowie nadajnika.

Główną zaletą pilotów breloczkowych jest zawieszka, która umożliwia przymocowanie pilota, na przykład do kluczy. Należy pamiętać, iż po zakupie pilota z wybraną drogą radiową, należy zaprogramować go zgodnie z instrukcją odbiornika. Proxima jest niezależnym producentem pilotów do bram, nazwy innych producentów zostały podane wyłącznie w celach informacyjnych.

Sortowanie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

  • Znajdź nas na